MADENİ YAĞLAR

Petrol Ofisi madeni yağları, Derince – İzmit' te bulunan yılda toplam 140.000 ton madeni yağ ve gres üretim kapasitesine sahip fabrikasında üretilmektedir.

Türkiye’ de satılan her üç litre madeni yağın yaklaşık olarak bir litresi Lider Petrol Ofisi tarafından üretilmekte ve satılmaktadır.

Yurt sathına dağılmış Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonları, maxima yağ değişim merkezleri ve yaygın distribütörlerinden temin edilebilen Petrol Ofisi Madeni Yağları; Petrol Ofisi’nin onaylanmış kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Akıllı Yağ Teknolojisi ile üretilen Petrol Ofisi maxima binek araç ve MAXIMUS ağır hizmet dizel motor yağları, motorunuzu koruyacak tedbirleri kendiliğinden alır.

Petrol Ofisi, sahip olduğu Uluslararası Ürün Onayları ve yüksek hizmet standardıyla tüm müşterilerine (Fabrikalar, OEM'ler Original Equipment Manufacturers – Orijinal Ekipman Üreticileri, Tarım, Maden, Ulaşım) hizmet vermektedir.

Petrol Ofisi’nin 2007 yılında Derince’de açtığı Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi gerek Türkiye’de, gerekse coğrafyamızda yer alan en gelişmiş araştırma ve geliştirme laboratuarına sahiptir.