V/MAX KURŞUNSUZ BENZİN 95

95 oktanda yüksek deterjan oranı ve yüksek sürtünme önleyici katkısıyla Petrol Ofisi’nin üstün yakıtı: V/MAX Kurşunsuz 95.

EN YÜKSEK TEMİZLİK, YÜKSEK PERFORMANS: Formülündeki yüksek deterjan katkısı sayesinde motoru koruyan V/Max Kurşunsuz 95 motoru temizleyerek maximum performans ve maximum ekonomi sağlar.

EN AZ SÜRTÜNME, EN YÜKSEK MOTOR KORUMA: Benzinli araçların ateşleme odasını yağlayarak sürtünmeyi azaltan özel Friction Modifier katık, sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını ve aşınmayı önleyerek motorunuzu korur.

YÜKSEK YAKIT EKONOMİSİ: V/MAX Kurşunsuz 95 Oktan, geliştirilmiş eşsiz formülü ile motoru daha iyi temizleyerek korurken aynı anda yakıt ekonomisi kazandırır.

V/MAX KURŞUNSUZ BENZİN 97

Petrol Ofisi size yakıtta en yüksek performansı sunabilmek için V/MAX Kurşunsuz 97’yi geliştirdi. Üstelik 95 oktan kurşunsuz benzine yakın bir fiyata!

YÜKSEK OKTAN, YÜKSEK PERFORMANS: Yüksek oktan sayısı ile yüksek performans ve yakıt ekonomisi sağlar. YÜKSEK MOTOR TEMİZLİĞİ: Formülünün içerdiği güçlü temizleme maddeleri ile hem motorda birikmiş tortuları temizler hem de motorun ilk günkü performansını yeniden kazanmasını sağlar.

YÜKSEK YAKIT EKONOMİSİ ve UZUN MOTOR ÖMRÜ: Benzinli araçların ateşleme odasını yağlayarak sürtünmeyi azaltan özel Friction Modifier katık, sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını önler, yakıt ekonomisi sağlar ve motorun ömrünü uzatır. Kurşunsuz Benzinle kullanılan tüm araçlarda V/MAX

V/MAX EURODİZEL

En yüksek setan sayısı ve yüksek deterjan katkısı ile Türkiye’nin tek anti-metalli kara yakıtı!

EN YÜKSEK SETAN, EN YÜKSEK PERFORMANS: En yüksek setan sayısı sayesinde yüksek performans sağlar.

EN YÜKSEK TEMİZLİK: V/MAX EuroDizel, formülündeki güçlü temizleme maddesi sayesinde motoru ilk günkü gücüne kavuşturur.

TEK ANTİ-METALLİ (METAL DEAKTİVATÖR) KARA YAKITI: Anti-metalli yakıt, yakıt sisteminde bulunan metal tozlarının enjektörlere vereceği zararı önler.

ANTİ- KOROZYON ÖZELLİĞİ: V/MAX EuroDizel yakıt besleme sistemi ve yakıtla teması bulunan korozyon riski altındaki metal parçaların oksitlenmesini önler; motorun bakım periyodunun uzamasını, bakım masraflarının azalmasını sağlar.

ÇEVRECİ: Avrupa standartlarına uygun düşük kükürt oranı ile çevre dostudur.

KIŞIN KOLAY ÇALIŞMA, DONMAZ DİZEL: Çok düşük derecelerde bile donmama özelliğine sahip V/Max EuroDizel, içerdiği özel katık ile -20 dereceye kadar donmaz.

EN SESSİZ ÇALIŞMA: Yüksek setan sayısı sayesinde silindir içerisinde en iyi zamanlama ile motorun vuruntusuz ve sessiz çalışmasını sağlar.

V/MAX EURODİZEL 10

V/Max EuroDizel’in tüm özelliklerine sahip olan V/Max EuroDizel 10; dünyanın en düşük kükürtlü dizeli! Çocuklarımız ve geleceğimiz için Temiz Dizel!

-Dizel yakıtlar arasında en düşük kükürt oranına sahiptir (0-10 ppm arası*),

-Dizel yakıtların çevreye verdiği zararı en aza indirir,

-İçerdiği anti-metal katığı sayesinde motoru metal tozlarına karşı korur,

-Formülündeki en yüksek deterjan katkısı ile motoru temizler,

-Yakıt ekonomisi sağlar,

-En yüksek setan sayısı ile motorun performansını artırır,

-Motordaki vuruntuyu azaltarak sessiz ve seri sürüş imkanı sağlar.